Het was weer zaterdag wat betekende dat het tijd was voor een nieuwe wedstrijd voor Débaldérin 1. Vandaag stond er een thuiswedstrijd op het programma tegen onze buren uit Bennekom van DVO. De aanvangstijd van de wedstrijd was erg vroeg voor een weekenddag, wat er ook toe leidde dat niet iedereen op de afgesproken tijd van 10 uur aanwezig was. De tegenstanders waren er wel allemaal al om 10 uur en hadden ruim de tijd om in te schieten. Langzaam werd ons team ook compleet en konden ook wij ons gaan voorbereiden op de wedstrijd. DVO had graag eerder de wedstrijd willen beginnen, aangezien zij op een gegeven moment wel klaar waren voor de wedstrijd (je hebt immers ook niet 45 minuten nodig voor een warming-up op dit niveau). Helaas konden we niet eerder beginnen, want dan zou Reinier zeer waarschijnlijk de tweede helft niet halen, aangezien hij eerst zelf een wedstrijd moest coachen en het dus net aan paste.

Nou goed, om kwart voor 11 begon de wedstrijd dan toch echt, met in de aanval Bart, Matthijs, Nathalie en Willemijn in de aanval en in de verdediging begonnen Tom, Deen, Tirza en Lara. Op de bank hadden we Sanne van de Veen die als reunist nog prima wissel kon staan, omdat ze gewoon nog een spelerskaart bij ons had. Ook had oudvoorzitter Lieke besloten om nog eens te komen kijken bij haar oude clubje.

De eerste helft ging het nog redelijk gelijk op. Er werd snel een paar keer gescoord, maar daarna wilden de doelpunten aan onze kant niet meer vallen, maar werd er gelukkig wel goed verdedigd. Afgezien van de valpartij van Matthijs, die daardoor zijn knie open haalde, maar goed verzorgd werd door de verbanddoos van de tegenstander, gebeurde er niet heel veel spannends in de eerste helft. Met een 5-3 voorsprong gingen we de rust in. Tijdens de rust was er ranja en werd er besproken wat beter moest en dat was vooral de aanval en goalen maken.

De bespreking tijdens de rust had geholpen, want de tweede helft begon meteen met een doelpunt. Daarna volgden gelukkig meerdere doelpunten, maar gelukkig de meesten aan onze kant. Helaas waren de gewonden niet bij Matthijs gebleven en gingen Deen en Willemijn allebei de tweede helft door hun enkel en konden de wedstrijd niet meer verder spelen. Hopelijk zijn het geen erge blessures en kunnen ze over twee weken weer meedoen met de wedstrijd.

De wedstrijd werd afgesloten met een 15-7 overwinning en was het gelukkig toch nog gelukt om wat doelpunten te maken. Met nog maar 2 wedstrijden te gaan staan we nog steeds bovenaan en kunnen we dus nog steeds kampioen worden. Komt allen dus naar onze kampioenswedstrijd die zeer waarschijnlijk op 14 juni 16.00 zal plaatsvinden op ons eigen sportveld.

Doelpunten: Reinier 3x, Nathalie 3x, Lara 2x, Tirza 2x, Tom 2x, Matthijs, Bart, Willemijn

Geschreven door Nathalie